OBRÓBKA

CNC


Na specjalną uwagę w produkcji metalowej zasługuje nasz dział obrabiarek CNC, który w sposób znaczący rozszerza możliwości wykonawcze naszej firmy. Podstawowymi maszynami w tym segmencie są :

wykrawarka numeryczna

wycinarka plazmowa i laserowa

prasa hydrauliczna

pionowowe i poziome frezarskie centra obróbcze

tokarki numeryczne

gietarka trzpieniowa do rur i profili

elektrodrążarki drutowe i wgłębne

szlifierki do płaszczyzn i wałków

Stale modernizujemy i uzupełniamy nasz park maszynowy, dzięki czemu jesteśmy w stanie sprostać wyzwaniom producentów różnych branż, w tym lotniczej, komunikacyjnej, producentów części samochodowych i maszyn poligraficznych gdzie jakość i dokładność wykonania są podstawowym czynnikiem. W zakresie obróbki CNC pracujemy jako dostawca końcowy, jak również jako podwykonawca wielu renomowanych producentów branżowych. Pracujemy w szerokim zakresie materiałów jak stal, stal gatunkowa oraz aluminium.

Współpracujemy zarówno z odbiorcami krajowymi jak i zagranicznymi z Unii Europejskiej i spoza niej. Gotowe wyroby w zależności od ich przeznaczenia i wymogów klienta możemy poddać obróbce galwanicznej (chromowanie, cynkowanie - w tym ozdobne, czernienie) jak i lakierowaniu proszkowemu we własnej lakierni proszkowej. W przypadku stałej współpracy oferujemy dostawy własnym transportem.

Poniżej prezentujemy zdjęcia kilku wybranych wyrobów wyprodukowanych na bazie naszego parku maszynowego CNC

[vc_row][vc_column width=”1/2″][vc_gallery type=”image_grid” images=”136,135,134,132,131,207″ img_size=”250×120″][/vc_column][vc_column width=”1/2″][vc_empty_space height=”30px”][vc_gallery type=”image_grid” images=”133″ img_size=”full”][/vc_column][/vc_row]