REKLAMA


Firma nasza jest producentem regałów i standów reklamowych, ekspozytorów, stoisk i wysp firmowych będących wsparciem sprzedaży (POS), jak również całych zabudów i aranżacji sklepów i salonów firmowych.

Wyroby te są w całości projektowane i wytwarzane pod potrzeby klienta z uwzględnieniem wszelkich wymogów i sugestii klienta dotyczących gabarytów, doboru materiałów, zatowarowania (wielkość eksponowanych produktów, kolorystyki i elementów dodatkowych - podświetlenie itp.)

W naszych realizacjach stosujemy szeroką gamę materiałów:

- metal (stal, stal, gatunkowa - INOX, aluminium) - dzięki nowoczesnemu parkowi maszynowemu posiadamy możliwości profesjonalnego gięcia rur i profili zamkniętych, gięcia blach itp. Elementy metalowe lakierujemy we własnej lakierni proszkowej, możliwość uszlachetnienia powierzchni metodami galwanicznymi (cynkowanie, niklowanie, chromowanie itp)

- drewno i materiały drewnopodobne - drewno naturalne, płyty laminowane, sklejki i MDF wykończone laminatami HPL, fornirami lub lakierowane (w tym wysoki połysk)

- tworzywa sztuczne (PMMA, poliwęglany, HIPS, ABS itp ) bezbarwne i barwione w masie z możliwością nadruku sitodrukiem lub cyfrowego UV, frezowania do kształtu, gięcia i termoformowania).

W naszej pracy stawiamy na jakość i ciekawe wzornictwo, dzięki któremu Państwa regał będzie wyróżniał się na tle konkurencji.
2012-02-06 20.23.28_1067x800
DSCF0927_1067x800

Poniżej kilka przykładów podstawowych grup produktów :


REGAŁ EKSPOZYCYJNO - HANDLOWY
Typowy regał przeznaczony do sklepów firmowych i marketów - konstrukcja metalowa z profili zamkniętych poszyta (ścianki boczne i plecy) tworzywem z nadrukiem UV (ścianki boczne i plecy- możliwa blacha), możliwość zestawienia w ciągu, półki metalowe lub z płyty laminowanej, plecy z perforacją pod eurohaki ( możliwość wpinania dodatkowych półek lub belek z hakami), toper z tworzywa lub kaseton w opcji podświetlanej. Możliwość wykonania z płyty laminowanej. Prezentowana wersja przeznaczona na elektronarzędzia.


REGAŁ EKSPOZYCYJNO-HANLOWY
Z przeznaczeniem na okulary, konstrukcja metalowa z giętych profili zamkniętych, poszycie - tworzywo z nadrukiem UV, tylna ścianka perforowana do wpinania eurohaków na towar, ponad hakami lustro, poniżej zamykana szafka z płyty laminowanej na podręczny towar. Możliwość ekspozycji wolnostojącej lub w ciągu.


REGAŁ WOLNOSTOJĄCY EKSPOZYCYJNO - HANDLOWY
Z przeznaczeniem dla branży napojów i przetworów owocowo – warzywnych. Konstrukcja nośna wykonana ze sklejki lakierowanej kryjąco, półki ze sklejki lub płyty laminowanej, kapsel z tworzywa termoformowalnego, logo - naklejka na folii samoprzylepnej. Dzięki zastosowaniu frezowanej ploterem sklejki jako elementu konstrukcyjnego regał może w sposób wierny odwzorować charakterystyczny kształt opakowania(słoik, butelka itp.) Państwa produktów. Regał może być również wykonany w wersji 1/2 ( cięcie pionowe) - dzięki czemu może stanowić zakończenie ciągu regałów alejki handlowej (regał szczytowy).


REGAŁ WOLNOSTOJĄCY EKSPOZYCYJNO - HANDLOWY
z przeznaczeniem dla branży przetworów owocowo – warzywnych. Konstrukcja nośna wykonana z giętych stalowych profili zamkniętych lakierowanych proszkowo ( możliwość odwzorowania kształtu opakowania - np.słoika lub prostej butelki), półki - sklejka lub płyta laminowana (z podporami metalowymi), toper z tworzywa z nadrukiem UV ( frezowany + gięty). Możliwość wykonania w wersji 1/2 ( jak wersja poprzednia).


STANDY NA ULOTKI, EKSPOZYTORY
Konstrukcja prezentowanej wersji wykonana ze sklejki lakierowanej, kieszonki na ulotki wykonane ze stali malowanej proszkowo, elementy z tworzywa kolorowego. Standy tego typu mogą być wykonane w całości z metalu (stal lakierowana proszkowo lub INOX) lub w całości ze sklejek lakierowanych. Dodatkowo kieszonki na ulotki mogą być wykonane z tworzyw transparentnych z możliwością nadruku. Standy te mogą być połączone z funkcją ekpozytora (ekspozycja wybranego produktu) i być realizowane również w wersji naladowej.